Neler Oluyor ?
IMG_87461-1300x866

Vücut Şekline Göre Gelinlik SeçimiModacı Banu Hatipoğlu, vücut tiplerine göre gelinlik seçimi hakkında bilgiler verdi. Gelinlik seçerken vücut yapısı elbette çok önemlidir. Her model her vücuda uygulanamaz…Minyon ve Kısa Boylu Gelin Adayları Gelinlik SeçimiKısa boylu ve minyon adaylar gelinlik seçerken daha ziyade az kabarık ve prenses kesim tercih etmeli. Beli ince ise, bele oturan altı kabarık bir model ve A kesim dediğimiz üst bedeni oturan, alta doğru açılan modelleri tercih etmeliler.

Küçük Göğüslü Gelin Adayları Gelinlik Seçimi

Küçük göğüslülere düz straplez kesimler uygun olur. Küçük göğüslülerde push up kalıplar kullanılarak göğüs problemi halledilebilir.

Büyük Göğüslü Gelin Adayları Gelinlik Seçimi

Büyük göğüslülere de hafif kalp kesim göğüs dekolteleri uygun olur. Büyük göğüste üst beden kapalı olursa göğüs olduğundan daha büyük görünür.

Uzun Boylu Gelin Adayları Gelinlik Seçimi

Çok uzun boylu gelin adaylarını aşırı kabarık gelinlikler olduğundan hacimli gösterir. Düz inişler, balık kesimler ve yine A kesimler çok uzun boylu adaylarda iyi duracaktır.

Duvak Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Gelinlik çok süslü ise duvak sade olmalıdır, yalın bir gelinlikte kafa süslemeleri ve kabarık duvaklar ya da dantel kenarlı duvaklar kullanılabilir.

  BUNA DA BAKINIZ :Yoganın Yararları..
BİR BAŞKA İÇERİK :   Karışık komposto tarifi ..

BUNLARIDA BEĞENEBİLİRSİNİZ