Bruder Scania R-Serisi Beton Mikser 03554

Bruder Scania R-Serisi Beton Mikser 03554

Çocuklarınız için seçtiğiniz oyuncağın, onun gelişimine ve zevklerine uygun olup olmadığına dikkat etmek önemlidir. Çünkü oyuncağın çocuğunuzun yaşına ve beceri düzeyine uygun olmasının yanı sıra, onun ilgi alanlarına da hitap etmesine dikkat etmelisiniz.

Oyuncağından zevk almayan bir çocuğun, ilgisi kısa olacağından bu durum sizi de negatif olmaya itecektir. Ancak artık bu durum bir sorun olmaktan çıkıyor.
Özellikle erkek çocuklarının kamyon, iş makinesi gibi oyuncaklara ilgisini herkes bilir. Bazen böyle bir oyuncak ile saatlerce oynayan çocuk, kendine oyun kurar ve hayal gücünün sınırlarını bu sevdiği oyuncak ile genişletir.

Bu noktadan yola çıkarak, bruderoyuncak.com siz ebeveynlerin doğru ve sevilen tarzda oyuncaklar seçmesi için var gücüyle çalışmaktadır. Çocuklar tarafından çok sevilen oyuncaklarımızdan biri de Bruder Oyuncak Beton Mikseri‘dir. Almanya’dan ithal edilen ve yüksek kaliteli plastikten yapılmış Bruder Oyuncak Beton Mikseri, gerçeğine bağlı kalarak üretilmiş, belirli oranda küçültülerek tasarlanmış yüksek kalitede bir oyuncaktır.

Lastkikleri yumuşak kauçuktan yapılmıştır. Aracın arka kısmına kum ve su koyabilirsiniz. Sonrasında eğer kırmızı kol ile çevirirseniz, karıştırıcı dönecek ve kum ile suyu karıştırarak kanallarından harç şeklinde akıtacaktır. Ayrıca aracın şoför mahali öne eğilerek, motorun bulunduğu blok kısım da açılabilmektedir. Çocuğunuz Bruder Oyuncak Beton Mikseri ile çeşit çeşit oyunlar kurarken, size de sağlıklı oyuncaklar ile izlemenin keyfi kalır.

Sipariş Vermek İçin Hemen Tıklayın..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Google+
http://sanalbilgideposu.com/bruder-scania-r-serisi-beton-mikser-03554
Twitter
INSTAGRAM