Bruder MAN Kar Temizleme Ve Tuzlama Aracı 02767

Bruder MAN Kar Temizleme Ve Tuzlama Aracı 02767

Oyun oynayan, arkadaşları ile oyuncaklarını paylaşarak oyun kuran ya da doğada oynayan çocukları günümüzde neredeyse hiç göremiyoruz. Özellikle açık havada ya da karlı günlerde bir takım endişeler nedeniyle hiç sokağa çıkamıyor çocuklar. Ancak çocukların da soğuğa, mikroba, kar ile oynamaya ihtiyaçları var. Kendilerinizi koruyabilmeleri için ortam ve koşullara göre hareket edebilmeleri, kendi başlarına karar verebilmeleri gerekiyor. Kısacası çocukların zihinsel, duygusal ve bedensel gelişimleri için doğaya ihtiyaçları var. Bu durumun farkında olan dünyanın önde gelen oyuncak markası Bruder Oyuncak’ın çocuklar için muhteşem bir oyuncağı var: Bruder MAN Kar Temizleme ve Tuzlama Aracı 02767.

Bırakın çocuklarınız kış mevsiminin ve karın doyasıya tadını çıkarabilsinler. Hemen bir tane Bruder MAN Kar Temizleme ve Tuzlama Aracı satın alın ve sokağa çıkın. Oyuncak gerçek modelinin birebir kopyasıdır. Yumuşak kauçuktan lastiklere sahiptir ve kış aylarında sokaklarda gördüğümüz kar temizleme ve tuzlama araçlarında olan tüm özellikleri içermektedir. Oyuncağın önünde bulunan kar küreyici takılıp çıkarılabilmektedir. Küreyicinin önünde bulunan silindir şeklindeli düğme çevrilerek küreyicinin yönü değiştirilebilir. Hemen arkasında bulunan kol geri itildiği zaman da küreyici havaya kalkar ve böylece araç karsız zeminlerde de rahatlıkla gidebilir.

60 cm uzunluğa ve 22.5 cm yüksekliğe sahip oyuncağın üst kısmında bulunan kapaklar açılır ve içerisine tuz konulur. Aracın sol kısmında bulunan kol sola doğru çevrildiğinde ve araç hareket ettiğinde arka kısımdan tuz serpilerek dağıtılmaktadır. Kol sağa çevrildiğinde ise; araç hareket halinde olsa bile arkadan tuz akmaz. Tıpkı gerçek modelinde olduğu gibi aracın şoför kısmı öne eğildiğinde motor bölümü görülmektedir.

Diğer tüm Bruder oyuncaklar gibi Bruder MAN Kar Temizleme ve Tuzlama Aracı da Almanya’nın üstğn teknolojisi ile yüksek kalitedeki plastikten üretilmiştir. Oyuncak hem oldukça dayanıklı, hem de en yüksek seviyede sağlıklıdır. Yani artık çocuğunuz için endişelenmek yerine, keyfini izlemek için hiç bir soru işaretiniz olmayacak.

Sipariş Vermek İçin Hemen Tıklayın..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Google+
http://sanalbilgideposu.com/bruder-man-kar-temizleme-ve-tuzlama-araci-02767
Twitter
INSTAGRAM