Bruder MAN Hayvan Nakil Aracı 02749

Bruder MAN Hayvan Nakil Aracı 02749

Bir çocuğun hayal gücü sonsuzdur. Örneğin; bir çiftlikte büyüyen çocuk için dış dünya her zaman heyecan verici olabilir. Babasının yaptığı işleri takip eden bu çocuk, yüksek enerjili bu işlerin aynısını yapmak isteyecektir. Yine babası polis olan bir diğer çocuğa büyüyünce ne olacağı sorulursa, rol model aldığı babasının mesleğini yapmak istediği görülecektir. Siz de çocuklarınızın iç dünyasına kulak verin ve kendi dünyalarını yaşamaları için onlara bir Bruder Oyuncak satın alın.

Avrupa’nın en kaliteli oyuncak markası Bruder Oyuncakları artık bir tık uzağınızda. Hemen bruderoyuncak.com’u tıklayarak, çocuğunuzun hayal dünyasını desteklemenin sevincini yaşayabilirsiniz. En kaliteli oyuncakları satın alırken çocuğunuzun hem fiziksel hem de duygu durum dünyasını desteklediğinizi unutmayın. Sağlık açısından hiç bir katkı maddesi içermeyen, aksine Alman teknolojisi kullanılarak yüksek kaliteli plâstikten üretilen Bruder Oyuncaklarına her anne babanın güveni %100.

Son zamanlarda internet oyunlarında çiftlik kurmaya özenen çocukları internetten uzak tutarak kendi dünyalarında hayal gücünü geliştirmek isteyen ebevenylerin en çok satın aldıkları oyuncak Bruder MAN Hayvan Nakil Aracı 02749 oluyor. Gerçeğinin birebir aynısı olan ve 52 cm uzunluğa, 26,5 cm yüksekliğe sahip olan bu oyuncak ile birlikte dilerseniz at, sığır, inek ve eşek maketleri de satın alabilirsiniz. Yumuşak kauçuktan lastikleri bulunan oyuncakta, araç konteynerinin 2’si yanlarda 1’i arkada olmak üzere 3 adet kapısı bulunuyor. Arka kapının yanlarındaki beyaz kilitler açıldıktan sonra rampa oluşuyor ve böylece taşınılan hayvanlar rahatça inip çıkabiliyor. Bunların yanında tıpkı gerçek bir hayvan taşıma aracı gibi dizayn edilen oyuncakta şoför mahali öne eğilerek motor bloğu görülebiliyor.

Sipariş Vermek İçin Hemen Tıklayın..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Facebook
Google+
http://sanalbilgideposu.com/bruder-man-hayvan-nakil-araci-02749
Twitter
INSTAGRAM